کدخبر : 90
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲
فاقددیدگاه
در بازدید ها :

بازدید نماینده ولی فقیه در استان از کارخانه سیمان ایلام

در جلسه ایی که نماینده ولی فقیه با مسئولان کارخانه سیمان ایلام داشتند ، اظهار داشتند : یکی از کارخانه های مهم کشور کارخانه سیمان ایلام می باشد

. تاریخ احداث این کارخانه بر می گردد به دوران دفاع مقدس که با دستور مستقیم حضرت امام رحمه الله علیه بود.

مردم ایلام در طول هشت سال دفاع مقدس مورد هجمات شدید رژیم بعث عراق بودند که مقاومت این مردم مثال زدنی است . مردم نیز همگام با رزمندگان در جبهه و نیز پشت جبهه زیر بمباران قرار داشتند و با این وجود امتیاز بزرگ ایلام نسبت به سایر استانها این بود که استان را خالی و ترک نکردند .

امروز نیز صبر و مقاومت این مردم که در جنگی به مراتب پیچیده تر و سخت تر از قبل هستیم بسیار ستودنی است .

حماسه ۲۲ بهمن دلیل روشنی بر این صبر و استقامت است که مردم این استان همواره پشت نظام اسلامی و رهبری هستند و هیچگاه میدان نبرد حق علیه باطل را خالی نخواهند کرد .

دشمن امروز رو به جنگ اقتصادی آورده و با اعمال تحریم های ظالمانه سعی در شکستن مقاومت مردم دارد . متاسفانه عده ای از افراد داخل کشور که در خوشبینانه ترین حالت اینکه می توان گفت خود نمی دانند که در دام دشمن هستند در حال پادویی نظام سلطه بر علیه ایران هستند .

رهبر عزیز انقلاب برای خنثی کردن توطئه های دشمن همواره در طول سالهای اخیر مسئله اقتصادی را مطرح می فرمایند. ایشان با شناخت نقشه های دشمن و افکار پلید آنها حال با طرح اقتصاد مقاومتی باز هم مثل همیشه نقشه های شوم دشمنان ایران اسلامی را خنثی خواهند کرد . ما باید بدانیم که اقتصاد مقاومتی اقتصاد ریاضتی نیست و این طرح بدخواهان انقلاب است که می گویند اقتصاد ریاضتی.

ایشان در ادامه فرمودند: اگر تمام بندهای اقتصاد مقاومتی تبیین شده توسط مقام معظم رهبری درست اجرا شود تمامی تحریم ها خنثی می شود و کشور از محاصره اقتصادی خارج خواهد شد.

ما نیز باید با فرهنگ سازی این شعار مقدس را نهادینه کنیم و باید از تولید داخلی استفاده کنیم که بحمدالله از مرغوبیت بالایی برخوردار است . همین کارخانه سیمان ایلام خود یکی از صادرکنندگان نمونه سیمان در جهان است . ما باید صادر کننده باشیم و نیز بدست نمی آید جز با تلاش و کیفیت بالا که ان شاء الله همینگونه هم خواهد شد . در حال حاضر همین کارخانه هم کیفیت بالا و هم تولید بالا دارد که افتخار بزرگی برای ایران اسلامی و نیز استان ایلام است .

ایشان در پایان برای مسئولان و کارکنان آرزوی توفیق روز افزون داشتند .

در ابتدا این جلسه مدیر کارخانه سیمان ایلام گزارشی از عملکرد این کارخانه را ارائه نمودند.

کارکنان و مسئولان کارخانه سیمان ایلام امروز نماز ظهر و عصر خود را به امامت حجت الاسلام و المسلمین لطفی خواندند.

Â

Â

Â

Â

امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code