کدخبر : 1160
شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
فاقددیدگاه
نماینده ولی فقیه در ایلام:

بقاع متبرکه همواره کانون توجه شیفتگان اهل بیت بوده است

بقاع متبرکه همواره محل آرامش و پناهگاه مردم در طول اعصار بوده است. واقعا جای تقدیر و تشکر دارد که سازمان حج و اوقاف در نشر و تببین احکام خوب عملکرده و کارنامه درخشانی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، امروز در دیدار با مدیرکل و کارکنان سازمان حج و اوقاف استان ایلام ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت:  بقاع متبرکه همواره محل آرامش و پناهگاه مردم در طول اعصار بوده است.

وی افزود: این اماکن مقدسه همیشه کانون توجه شیفتگان و علاقمندان به اهل بیت بوده البته امامزادگان در زمان حیات طیبه خود به عنوان هدایتگر و مرشد و معلم مردم در نشر معارف دین مقدس اسلام بوده است.

امام جمعه ایلام خاطر نشان کرد: بسیاری از این این عزیزان به علت اینکه در مقایل طاغوت های زمان خود ایستادند به درجه رفیع شهادت نائل شدند و با تاسی از جد بزرگوارشان اباعبدالله هیچگاه زیر بار خفت و ذلت نرفتند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی تصریح کرد: بحمدالله استان ایلام یک استان ولایتمدار و عاشق عترت هستند و در طول تاریخ پایگاه تشیع بودند که می توان به ساکن شدن امامزده جلیل القدر علی صالح که محضر چند امام معصوم را درک کرده در این استان اشاره کرد.

وی با بیان اینکه با مطالعه زندگانی علی صالح مشاهده می شود که این بزرگوار چه نقش با اهمیتی در نشر افکار شیعی در این استان داشته اند، گفت: آنچه مهم است بهره برداری صحیح و درست از این اماکن مقدس برای نشر معارف اهل بیت و بیان احکام است.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: واقعا جای تقدیر و تشکر دارد که سازمان حج و اوقاف در نشر و تببین احکام خوب عملکرده و کارنامه درخشانی دارد.

وی ادامه داد: متاسفانه در این اماکن مقدس که مردم با اشتیاق به سمت شنیدن احکام و معارف دین مبین اسلام می آیند با کمبود روحانی مواجه هستیم که می طلبد سازمان حج و اوقاف ایلام نسبت به رفع این کمبود اقدام لازم را بعمل آورد.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی در پایان گفت: خدمت عزیزان در این سازمان عبادت است و ان شا الله همه در جهت خدمت به مردم و میهن اسلامی گام های بلند و مثبت برداریم.

امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code