کدخبر : 958
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۵
فاقددیدگاه
نماینده ولی فقیه در ایلام:

بیمه خدمات درمان باید در استان فراگیر شود

باید تلاش شود تمام مردم از خدمات بیمه‌ای استفاده کنند و سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک دستگاه بیمه‌ای باید در این راه پیشقدم باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی ظهر امروز در در جمع مدیران تامین اجتماعی استان ایلام اظهار داشت: پوشش فراگیر خدمات بیمه‌ای در استان ایلام امری لازم و ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: باید تلاش شود تمام مردم از خدمات بیمه‌ای استفاده کنند و سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک دستگاه بیمه‌ای باید در این راه پیشقدم باشد.

لطفی خدمات بیمه تامین اجتماعی را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: زیرساخت‌های درمانی باید در استان ایلام توسعه یابد تا همه احاد جامعه به ویژه افراد نیازمند از این مزیت بهره‌مند شوند.

در ابتدای این نشست نیز سهیلا ملکشاهی مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام و کریم و لاله‌ماژین مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام گزارشی از خدمات ارائه شده در راستای بیمه و درمان ارائه کردند.

همچنین مدیر عامل و جمعی از مدیران بیمه دانا با آیت‌الله لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کردند.

لطفی در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های این نهاد در پوشش بیمه زائران اربعین حسینی گفت: باید با برنامه‌ریزی دقیق زمینه تردد راحت و بدون دغدغه زائران اربعین حسینی فراهم شود.

امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code