کدخبر : 346
چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷
فاقددیدگاه
در محضر آیت الله بهاء الدینی :

حضرت آیت الله بهاءالدینی و ارتباط با حضرات معصومین

اعتقاد داشتند که درود و صلوات بر پیامبر و اهل بیتش ارزشمندترین اعمال است چون حتی در زیارت اهل قبور اکتفا می کردند به ذکر چند صلوات و می فرمودند :

در این مدت بیست سال که بنده با معظم له تماس مستقیم داشتم و در سفر و حضر در محضرشان بودم در میان همه معصومین نسبت به پیامبر اعظم و رسول خاتم توجه ویژه ای داشت و همیشه تاکید می کردندپیامبر را درست بشناسید چون شخصیتی والاتر و با عظمت تر از آن در عالم هستی نداریم و همه کمالات و فیوضات الهی از ان حضرت سرچشمه می گیرد و اگر پیامبر را آنطوری که هست بشناسم و درک کنیم خداوند را هم درست شناخته ایم . چون رسول اعظم آئینه تمام نمای صفات جلال و جمال حق است او مظهر اتم و اکمل اسمای الهی است و شخص اول عالم و مشعل فروزان هدایت بشریت است .

اعتقاد داشتند که درود و صلوات بر پیامبر و اهل بیتش ارزشمندترین اعمال است چون حتی در زیارت اهل قبور اکتفا می کردند به ذکر چند صلوات و می فرمودند : با ذکر صلوات می شود مرده را زنده کرد . البته به همه حضرات معصومین عشق می ورزید و به زیارت امامان معصوم و امام زادگان اهتمام ویژه ای داشت . و همه حضرات معصومین را چه در خواب یا مکاشفه روئیت کرده بودند. ایشان نسبت به سید الشهداء و حضرت زهرا و امام هشتم و حضرت مهدی (عج ) توجه ویژه داشتند.

و گاهی هم نحوه ارتباط با انها را بیان می کردند . اینک چند حکایت بدون واسطه از ایشان بدون هیچ گونه دخل و تصرفی بازگو می کنم . هر وقت مریض می شد هیچ وقت به دکتر جهت مداوا نمی رفتند اصولا اعتقادی به دکتر و دارو نداشتند و می فرمودند : گاهی انسان که این همه محبت از خدا می بیند برای کارهای جزئی هم به غیر خدا متوسل می شود و می فرمودند : گاهی که بشدت مریض می شدم می دیدم حضرت صدیقه طاهره یا گاهی خانم سرپا پوشیده که در ابتدا او را نمی شناختم به عیادت می آمدند و می فرمودند : نگران نباشید ما شما را شفا می دهیم. خوب حضرت زهرا را می شناختم اما آن خانم با حجاب کامل را نمی شناختم سوال کردم شما چه کسی هستید ؟ فرمودند : من حضرت معصومه هستم .

امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code