کدخبر : 351
جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۸:۰۰
فاقددیدگاه
در خطبه های نماز جمعه :

حضور مردم ضربه متقابل ایران به دشمنان کینه توز بود.

این حضور رفراندم واقعی بود که اکثریت قریب به اتفاق ملت بر سیاست ، اقتصاد و فرهنگ با محوریت ولایت فقیه و تحقق فرامین امام و خلف صالح او تاکید دارند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام حضرت حجت الاسلام و المسلمین لطفی در خطبه های نماز جمعه امروز بیان داشتند : راهپیمائی با شکوه مردم در ۲۲ بهمن ضربه متقابل ایران به استکبار جهانی و دشمنان کینه توز بود . ملت بزرگ ایران با حضور پرشور و حماسی خود بار دیگر دشمنان را در رسیدن به اهداف سیاسی خود ناکام و پاسخ دندان شکنی به تهدیدات رژیم آمریکا دادند و استقامت و پایداری و پیشرفت و تعالی را بعنوان گزینه های روی میز برای عبور از گردنه های سخت و برطرف کردن موانع می دانند .

راهپیمایی امسال نمایش قدرت ایران در برابر تحریم های ظالمانه دشمنان بود . ملت با بصیرت ایران با حضور حماسی و چند ده میلیونی خود در سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برای چندمین بار نظام سلطه بویژه آمریکا و متحدانش را غافل گیر و بهت زده کردند . یکی از پیامد های مهم این حضور این است که تحریم ها و تهدید ها هرگز نمی توانند ملت ایران را از امام و رهبری و آرمانهای بلند شهیدان جدا کنند .

مردم ایران با شعار های کوبنده مرگ بر آمریکا ، نه تحریم و نه ذلت بر ایستادگی خود در مقابل زورگوئی و باج خواهی استکبار جهانی تاکید ورزیدند. پیام دیگر این حضور حماسی به تیم مذاکره کننده هسته ایی بود که ملت ایران بر مذاکره با عزت و تحقق خواسته ها و منافع ملی تاکید دارند . پیام سوم این راهپیمایی بزرگ این است که ملت ایران ، آمریکا را دشمن اصلی خود می داند و رابطه با این دشمن کینه توز به تعبیر امام راحل رابطه گرگ و میش است .

دستگاه دیپلماسی ما باید هرگز به آمریکا که دشمن شماره یک ملت ایران است اعتماد نکنند چرا که آمریکا عامل جنایات بزرگ در ایران در طول این سی و شش سال بلکه عامل شهادت خیل عظیمی از ملت ایران در دوران حاکمیت پهلوی بوده است و ملت ایران هرگز ظلم و جنایت و خیانت رژیم آمریکا را فراموش نخواهد کرد . بالاخره این حضور رفراندم واقعی بود که اکثریت قریب به اتفاق ملت بر سیاست ، اقتصاد و فرهنگ با محوریت ولایت فقیه و تحقق فرامین امام و خلف صالح او تاکید دارند .

۲۳ بهمن سالروز شهادت جمعی از ورزشکاران در زمین فوتبال چوار است . این حادثه ناگوار یکی از حوادث بسیار تلخ در دوران دفاع مقدس که وحشیانه ترین بمباران در تاریخ ایران بلکه جهان است . در این بمباران وحشیانه تعدادی از جوانان عزیز شهرستان چوار و بخشدار چوار شهید هزاوه به خیل عظیم شهدا پیوستند . این جنایت هولناک رژیم بعثی عراق سندیت مظلومیت و حقانیت ملت ایران را به اثبات رسانید . از سازمان ورزش و جوانان قاطعانه می خواهیم این روز را بنام شهادت ورزش در تقویم های کشور ثبت کنند .

تشکر و قدردانی خودم را از مردم فهیم و با بصیرت و شجاع و انقلابی استان ایلام که با حضور پورشور و حماسی در جشن پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر ، عزت و اقتدار نظام را به نمایش گذاشتند ، دارم . این نمایش پاسخ کوبنده به دشمنان بویژه رژیم آمریکا بود . درود بر شما مردم غیور و ولایتمدار و مرزداران شجاع که در سی و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی حماسه بزرگ و مثال زدنی را خلق نمودید و مراتب وفاداری و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب را به رخ جهانیان کشیدید .

امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code