کدخبر : 1004
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
فاقددیدگاه
نماینده ولی فقیه در ایلام:

دشمن درصدد کم رنگ کردن شعار ما توانیم است

دانشگاه ها باید با تربیت نیروی انقلابی و با عزم جهادی در جنگ نرمی که امروز دشمنان به راه انداخته اند موفق و پیروز ظاهر شود و تمامی نقشه های شوم آنها را خنثی سازد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، امروز در دیدار با مدیران و کارکنان و اساتید دانشگاه پیام نور ایلام ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرن زینب(س) و ایام الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: با گذشت ۳۸ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی شاهد اقتدار و شکوه روز افزون این نهال مبارک که به دست امام راحل(ره) کاشته شد، هستیم.

وی افزود: دانشگاه یکی از نهاد بسیار مهم و تاثیر گذار جامعه است که با تریبت نیروی کارآمد نقش مهمی در پیشرفت کشور عزیزمان دارد.

امام جمعه ایلام تصریح کرد: به فرموده امام عظیم الشان، دانشگاه مبدا تمامی تحولات است و امروزه با توجه به نیاز جامعه این نهاد تاثیرگذار باید مبدا تحولات علمی و پیشرفت های بیشتر باشد.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی با بیان اینکه دشمنان درصدد نفوذ به درون دانشگاه ها هستند، خاطر نشان کرد: دشمنان وقتی متوجه شدند که در زمینه جنگ سخت و نظامی قادر به زمین گیر کردن ایران اسلامی نیستند از طریق تحریم ها و نفوذ در مراکز تصمیم گیری و دانشگاهی سعی در تضعیف نظام از درون دارند.

وی ادامه داد: آنها دنبال کم رنگ کردن شعار ما می توانیم هستند و می خواهند این تفکر را از بین ببرند تا بتوانند بر ما مسلط شوند. اما تفکر بسیجی و جهادی دانشمندان ما ثابت کرده که در این باب هم راهی از پیش نخواهند برد.

این مسؤول بیان داشت: دانشگاه ها باید با تربیت نیروی انقلابی و با عزم جهادی در جنگ نرمی که امروز دشمنان به راه انداخته اند موفق و پیروز ظاهر شود و تمامی نقشه های شوم آنها را خنثی سازد.

نماینده ولی فقیه در ایلام در پایان گفت: با مقایسه تعداد دانشگاه های موجود در کشور و علی الخصوص استان با قبل از انقلاب، به دستاورد های انقلاب و پیشرفت علمی و تعداد دانشگاهیان پی خواهیم برد که همه اینها از برکات این نظام مقدس است./

امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code