کدخبر : 1095
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
۲ دیدگاه
نماینده ولی فقیه در ایلام:

هتاکی به ساحت قدسی امام هشتم آغاز فتنه جدید است

صلاح طلبان همواره پیشینه سیاه و ظلمانی در هتاکی و اهانت به ارزش های دینی بویژه ساحت حضرات ائمه معصومین دارند.

حضرت آیت الله لطفی امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به هتاکی مجری اصلاح طلبان در ستاد انتخاباتی نامزد خاص اظهار داشت: این هتاکی آغاز فتنه جدید در استان ایلام است.
وی افزود: اصلاح طلبان همواره پیشینه سیاه و ظلمانی در هتاکی و اهانت به ارزش های دینی بویژه ساحت حضرات ائمه معصومین دارند.
امام جمعه ایلام خاطر نشان کرد: اینها در چهار سال دوره ریاست جمهوری با اعتراض های شدید مواجه و عدم تحقق وعده ها و روی زمین ماندن آنها و معضل بیکاری و رکود اقتصادی نیز مزید بر علت شده است.
وی بیان داشت: کارنامه اصلاح طلبان و تجربه نشان می دهد که هر موقع امیدی برای پیروزی ندارند نقاب از صورت برداشته و دست به توهین به ارزش ها و باورهای دینی مردم بزرگ ایران اسلامی می زنند که فتنه ۸۸ نمونه و اوج توهین آنها بود.
نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد: دستگاه قضائی با ورود به این مساله باید این فرد هتاک و فاسد را دستگیر و به اشد مجازات برسانند.
وی در پایان ابراز کرد: فردا در خطبه های نماز جمعه بطور مفصل راجع به این قضیه که در اتاق فکر  مدیران استان برنامه ریزی شده صحبت خواهم کرد.

امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. باسلام
    این مجری نفوذی است و رقیب در حال تگرار داستان عصرعاشورا ی انتخابات ۷۶است مردم فریب این دین فریبی را نمیخورند

  2. سلام؛
    بنده هم بنوبه خود ازهتاکی واهانت به ساحت مقدس امام رضا(ع) بعنوان یک علاقه مند به این امام همام بشدت متاثر و تنفر خود را از این عملکرد اعلام میدارم.

دیدگاه شما

*

code